Servisní činnosti

Každá střecha potřebuje určitý druh údržby (servisu ) a ne všem střechám se dostává péče, kterou by si zasloužily. Žádná střecha není bezúdržbová a občasné servisní kontroly si...

 

Ucpané žlaby a svody, drobné poruchy hydroizolace, prvky poškozené silným větrem, poškození sněhem a ledem, nedodržené předepsané technologie při realizaci stavby, netěsnosti v provedeném oplechování a mnoho dalších poruch je jen malý výsek nejčastěji řešených problémů, které ohrožují bezpečnost provozu továrních hal, interiéry rodinných domů, ale i statiku stavebních konstrukcí. Neopomínejme fakt, že jakékoliv zatečení vody do střešní konstrukce ji znehodnocuje (hniloba prken a trámů, poškození tepelné izolace, objevení se plísní v interiéru, poškození vybavení či výrobních strojů) to vše jsou příčiny několikanásobně větších nákladů na odstranění škod, nežli preventivní opatření prováděná odbornou firmou.

Servisní činnosti vykonáváme již od roku 1991, našimi nejvěrnějšími zákazníky, kteří pochopili, že takto vynaložené prostředky nejsou zbytečné jsou VITANA , CUTISIN , ARGO HYTOS , LITMAS, SECO GROUP, bytové domy Harrachov a mnoho dalších, kteří věří Nám i Našim schopnostem. V současné době provádíme pravidelné roční servisní činnosti na více než 100 000 m2 střech.

servisni cinnosti1servisni cinnosti2

 

 

 

 

 

 

 

Servisní činnosti provádíme také na střechách, kde investor požaduje co nejmenší náklady na realizaci oprav, ale zároveň požaduje odstranění hydroizolačních poruch (odstranění zatékání). Často se jedná o oddálení havarijního stavu s výhledem na pozdější celkovou rekonstrukci střešního pláště. Technologie oprav je vždy individuální na základě podrobného průzkumu vedoucích pracovníků firmy Collegium Trade. Zanedbání havarijního stavu, neodborná pokládka střešních systémů, nedostatečný počet kotvicích prvků - to vše jsou zvýšená rizika, která ohrožují bezpečnost provozu, blízké okolí i lidské životy.

servisni cinnosti3servisni cinnosti4

 

 

 

 

 

 

 

 

Realizované zakázky

Fotogalerie-strechy

Prohlédněte si střechy, které jsme opravili, natírali, měnili střešní krytinu apod. Realizovali jsme již stovky zakázek, prohlédněte si naši fotogalerii!

P1050577   P1120368   P1060785   P1120570

Ploché střechy

DSC 9676

Jsme specialisté na ploché střechy - zatravněné střechy, parkoviště, terasy, provozní střechy jednoplášťové i dvouplášťové.

P1130942   P1140133    P1140155   P1130476

BíléStřechy.cz

Bile-strechy

Hydroizolační nátěry střešních měkčených PVC fólií,  prodlužujících výrazně jejich životnost. Ušetřete za údržbu střechy !

2   3   4   1