Kategorie fotografií

Gallery
 

Sedlové střechy
Images: 41

Sedlové střechy jsou součástí většiny rodinných domů a vyznačují se sklonem větším než 10°. Sedlové střechy oproti plochým střechám nabízejí větší odolnost proti povětrnostním vlivům a objektům propůjčují příjemnější vzhled. Na sedlových střechách nalezneme mnoho druhů střešních krytin.

Ploché střechy
Images: 359

Plochá střecha a konstrukce ploché střechy musí být navržena tak, aby plochá střecha po dobu své životnosti byla schopna odolávat veškerým vnějším vlivům, které na ni působí (zatížení deštěm, sněhem, kroupami, ozónem, UV-zářením, větrem) a dalším dynamickým a biologickým vlivům. Vodotěsnost střešního pláště ploché střechy je nejdůležitější vlastností ploché střechy.

Balkony
Images: 58

Terasy, balkony a lodžie jsou nedílnou součástí bytu či domu, avšak z hlediska hydroizolace často zanedbané a opomínané. Tvoří samostatnou kapitolu hydroizolačních systémů, kde na jejich provoz jsou kladeny zvýšené nároky.

Spodní izolace
Images: 24

Izolace spodních staveb je nedílnou součástí každé stavby a po provedení je zpravidla nepřístupná. Rizika hydroizolačního neúspěchu jsou vysoká, a proto je třeba návrhu a provedení ochrany spodní stavby věnovat maximální pečlivost.

Terasy
Images: 31
Zvyšování cen energií se stále více projevuje ve všech odvětvích stavebnictví, proto i tepelná izolace teras je dnes standardní záležitostí. Terasa je vystavena zvýšenému pohybu osob, proto výběr z tepelně izolačních hmot je značně omezen. Zvýšeným nárokům na pevnost v tlaku (abychom zamezili prošlápnutí), vyhovuje tepelně izolační vrstva z extrudovaného polystyrenu. Jeho velmi dobrá únosnost v tlaku, výborné tepelně izolační vlastnosti, minimální nasákavost to vše ho přímo předurčuje k izolaci teras. O použití expandovaného polystyrénu lze uvažovat pouze tehdy, pokud bude jako krycí vrstva polystyrenu použit betonový potěr a následná hydroizolační vrstva.

Nátěrové systémy
Images: 25
Společnost COLLEGIUM Trade s.r.o., je nástupnickou organizací firmy pana Pavla Šourka – ARCON, která se od roku 1990 zabývá vývojem a výrobou vodou ředitelných nátěrových hmot, vyráběných pod značkou AKROJAS. Tato technologie slouží jako ochrana vůči účinkům vnějších vlivů.

Hromosvody
Images: 5
Firma COLLEGIUM Trade s.r.o. se zabývá projektováním a montáží hromosvodových soustav dle platných norem ČSN, pro průmyslové objekty i rodinné domy. Naše dlouholetá praxe v montážích jímacích vedení, aktivních bleskosvodů, uzemňovacích soustav a provádění revizí je jen malým výčtem našich schopností.

Světlíky
Images: 11
Firma COLLEGIUM Trade s.r.o. se zabývá montáží sedlových i obloukových světlíků, zasklením stříšek a přístřešků, bodových světlíků, dále se zabýváme zasklíváním obvodových prosklení budov. Práce vykonáváme na průmyslových objektech i rodinných domech. Nejčastěji námi používaným materiálem je polykarbonát MACROLUX, který díky svým vynikajícím vlastnostem nahrazuje dnes již téměř nepoužívané drátosklo.

Realizované zakázky

Fotogalerie-strechy

Prohlédněte si střechy, které jsme opravili, natírali, měnili střešní krytinu apod. Realizovali jsme již stovky zakázek, prohlédněte si naši fotogalerii!

P1050577   P1120368   P1060785   P1120570

Ploché střechy

DSC 9676

Jsme specialisté na ploché střechy - zatravněné střechy, parkoviště, terasy, provozní střechy jednoplášťové i dvouplášťové.

P1130942   P1140133    P1140155   P1130476

BíléStřechy.cz

Bile-strechy

Hydroizolační nátěry střešních měkčených PVC fólií,  prodlužujících výrazně jejich životnost. Ušetřete za údržbu střechy !

2   3   4   1